O nás

Firma KNOTT spol. s r.o. bola založená v auguste 1991 v Modre. Je súčasťou skupiny KNOTT-Holding GmbH, ktorého ďalšie výrobné závody sú napríklad v Nemecku, Taliansku, Veľkej Británii, USA, Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. Okrem toho má firma zastúpene po celej Európe, Severnej Amerike, Ázii a Afrike.

Našou hlavnou činnosťou je výroba brzdených a nebrzdených náprav, nájazdových bŕzd pre prívesy a príslušenstva prívesov. Takisto výroba priemyselných bŕzd pre stavebné a poľnohospodárske stroje, ako aj vysokozdvižné vozíky a špeciálne vozidlá. Pred niekoľkými rokmi sa výrobný program firmy rozšíril aj o výrobu zariadení, určených na prevádzku v rámci letiskového pozemného priestoru, konkrétnejšie o výrobu rôznych batožinových a kontajnerových prívesov, či kontajnerových stojanov.

Firma KNOTT je považovaná za výrobcu na mieru. Stratégia firmy ponúka okrem profesionálnych poradenských služieb aj spoluprácu so zákazníkom už od vývojového štádia nového výrobku, pričom samozrejmou súčasťou vývoja je aj využívanie akreditovanej firemnej skúšobne s celoeurópskou platnosťou. Osobný a kompetentný prístup, poradenstvo, ako aj vynikajúca kvalita výrobkov sú charakteristické pre všetky podniky skupiny. Logistiku dodávok komponentov a náhradných dielov, ako aj ich servis, uskutočňujeme po celom svete spoľahlivo a na najvyššej úrovni.